- Komerční sdělení -zprávy
HomeMódaZastavte stárnutí pleti

Zastavte stárnutí pleti

První známky stárnutí pleti si můžete všimnout již po dvacátém pátém roce života. Právě v tomto životním období začíná úbytek látek, které udržují pleť hladkou, bez vrásek. Patří k nim kolagen, elastin a kyselina hyaluronová.
Zatočte s vráskami s Anti-Age péčí Eucerin Hyaluron-Filler
Kyselina hyaluronová je látka přirozeně tvořená v mladé pleti, která má schopnost vázat 1000 až 10 000 násobek vody, jako je její vlastní hmotnost. Díky tomu dodává pleti hladký, mladistvý vzhled. S přibývajícím věkem však ubývá přirozené množství kyseliny hyaluronové a dochází ke vzniku jemných nebo hlubších vrásek. Řada Eucerin Hyaluron-Filler je proto ideální, bezbolestné řešení proti vráskám, a to díky třem hlavním účinným látkám: vysokomolekulární a nízkomolekulární kyselině hyaluronové a bioaktivnímu glycin saponinu, který prokazatelně zvyšuje pleti vlastní syntézu kyseliny hyaluronové. Tím se tato řada stává unikátní v porovnání s ostatními Anti-Age produkty. Více se dozvíte zde.

Nakupte ve vybraných lékárnách jakýkoli produkt z řady Eucerin proti vráskám a získejte zdarma Hyaluron-Filler Oční krém proti vráskám. Ochrání vaši pleť nejen proti stárnutí, ale díky ochranným filtrům UVA a UVB ji pomáhá chránit také před slunečním zářením. Více o akci se dozvíte zde.

Základem řady Eucerin Hyaluron-Filler je Intenzivní vyplňující denní krém proti vráskám ve dvou variantách – pro suchou pleť nebo pro normální až smíšenou pleť. Tento denní krém obsahuje také SPF 15 a UVA ochranu. Pokud hledáte krém určený k redukci jemných linek a vrásek, a zároveň chcete docílit sjednoceného tónu pleti, vyzkoušejte Eucerin Hyaluron-Filler CC krém, který díky obsahu barevných mikropigmentů dodá vaší pleti zářivý vzhled po celý den. Během noci se pleť obnovuje, proto před spaním použijte Eucerin Hyaluron-Filler Intenzivní vyplňující noční krém proti vráskám, který podporuje regeneraci. Pro kompletní péči o pleť doporučujeme použít Eucerin Hyaluron-Filler Sérum proti vráskám ještě před aplikací denního či nočního krému. Koncentrované složení séra aktivně redukuje hloubku vrásek. Mějte však na paměti, že vyššího účinku v péči o pleť dosáhnete pouze tehdy, pokud se o ni budete starat pravidelně a dlouhodobě.

- Komerční sdělení -PR články

Nejnovější články