- Komerční sdělení -zprávy
HomeMódaMokasíny, boty typu lords nebo snad espadrilky - co budeme nosit příští...

Mokasíny, boty typu lords nebo snad espadrilky – co budeme nosit příští rok?

Přidání doplňků ke stylizaci je vždy prvkem, který ji činí nejen módní, ale především pohodlnou a jedinečnou. Stejné bunda, šaty nebo kalhoty doplněné správnými doplňky zcela změní svůj charakter a získají správný výraz. Dnes si s takovými doplňky můžete hrát téměř neomezeně a vybrat si ty, které dokonale splynou s celkem, nebo naopak zvolit, aby byly výrazně kontrastním detailem. Je však důležité, aby byly pohodlné, funkční a přizpůsobené individuálním potřebám, zejména pokud jde o obuv. Nadcházející sezóna je příznivá pro to, aby bylo módně a zároveň velmi pohodlně!

Univerzální boty

Každý z nás sní o dokonalých botách ve svém šatníku, tj. o botách, které se nejen hodí k většině stylizací, ale také poskytují pohodlí a bezpečí téměř v jakýchkoli podmínkách. Vhodná na řízení, lehká, pevná a přitom skvěle doplňující stylizace s džíny a casualové šaty – taková obuv je téměř k mání. Které modely si můžete vybrat pro nadcházející sezónu, abyste mohli směle začít každý den?

Univerzální mokasíny na ploché podrážce se širokou špičkou Vám poskytnou doplněk, díky kterému bude celá Vaše stylizace vypadat mimořádně stylově. Když zvolíte nepřehlédnutelnou barvu lomených pastelů nebo výraznou tmavě modrou, nelze kolem ní projít lhostejně. Takto bezpečný model zároveň zajišťuje pohodlí, aniž byste museli celý den čelit vysokému podpatku nebo nepříjemnému zapínání, takže sada umožňuje naprostou volnost za všech podmínek.

Když se rozhodnete pro městský outfit s širokými kalhotami nebo dívčí sukní a oversize svetrem, nic Vám nebrání vyměnit univerzální mokasíny za trochu sofistikovanější lordsy. Určitě dodají celkovému vzhledu charakter a připravené sadě ten správný výraz. Pokud se rozhodnete pro šněrovací lordsy nebo jemné ažurové modely velbloudí barvy, můžete vytvořit zcela odlišné, ale velmi módní stylizace.

Rozhodněte se pro přirozenost

Pro dámy, které si nade vše cení ženské jemnosti, jsou ideální volbou espadrilky v mírně inovované verzi, které jsou módní již mnoho sezón. Vyberte si vázaný model nebo zvolte kouřové pastelové barvy a získejte mimořádně módní doplněk, ať už ke vzdušným šatům v kombinaci s koženou krátkou bundou nebo k volné unisex halence s klasickými džínami. Je důležité, abyste k takto zvoleným botám nepřidávali ostře kontrastní kabelku, která by zastínila jejich sofistikovanou eleganci.

V nadcházející sezóně mohou stylové mokasíny i přírodní espadrilky překvapit nejen svou barvou a ažurovou strukturou, ale také nepřehlédnutelnou podrážkou. Při hledání modelu pro nadcházející sezónu se inspirujte návrhy dostupnými na https://wojas.cz/obuv-zeny-polobotky

Ať už se rozhodnete pro mohutný klínek, sloupek nebo dokonce modely s otevřenou patou a ozdobným zapínáním, univerzální doplněk se promění ve výrazný akcent celé stylizace, který určuje charakter celku. Stejně módní jsou i modely, které doplňují klasické vzory bot téměř šperkařskými detaily, díky nimž se můžete obejít bez hledání vhodných náušnic.

- Komerční sdělení -PR články

Nejnovější články