- Komerční sdělení -zprávy
HomePro ŽenyNikdy jsem se necítila tak přitažlivě, jako právě v těhotenství

Nikdy jsem se necítila tak přitažlivě, jako právě v těhotenství

I žena s bříškem může mít takové pocity.
Mladá maminka Stefania Sainato napsala zpověď, která možná překvapí několik z vás. Řekla, že se na těhotenství připravovala po mnoha stránkách, ale nikdy netušila, že se jí tento stav může tak zalíbit!

Bez nepříjemností to nejde
Stejně jako většina z nás, i tato žena si před těhotenstvím vyslechla mnoho hororových příběhů. Překonala nevolnosti a zvracení, a to nejen ráno, extrémní únavu, averze vůči některým potravinám, noční návštěvy toalety, těhotenství i horskou dráhu emocí. Nejvíce ji však překvapil stav, který pocítili kolem 20. týdne těhotenství.

Mateřství je požehnání
„Nikdy jsem se necítila víc sexy než teď, když jsem ve dvacátém týdnu těhotenství. Moje rostoucí bříško je zdrojem hrdosti. Můj manžel každý den klekne na kolena a políbí mi bříško, život, který jsme vytvořili.

Cítím se požehnaná, že můžu přivést děťátko do tohoto světa a všechny ostatní oběti jsou naproti tomu bezvýznamné,“ popisuje své nově objevené pocity Stefania.

Přišlo to až po čase
Říká o tom, že cítí neuvěřitelnou sílu a je také zcela ztotožněna s vlastním tělem. Každý týden sleduje pokroky svého dítěte a každý týden jí přináší nové důvody uznat sílu a krásu ženského těla. Přiznává, že tomu tak nebylo vždy.

20 věcí, na které se připravit ještě dříve, než se stanete mámou
Na příchod dítěte se nedá stoprocentně připravit a vždy vás něco překvapí. Mimo jiné i to, kolik lásky se najednou objeví ve vašem životě.
Na začátku těhotenství se v nové roli necítili vůbec dobře. Kromě nevolností se dostavila zduřelá prsa, bolestivé bradavky, nafouklé břicho, akné… a tato „druhá puberta“ ji doslova ničila. Nevešla se do starého oblečení, mateřské ještě bylo velké. Nic příjemného.

I matky mohou být sexy
S přibývajícími týdny těhotenství a rostoucím bříškem se však její názory změnily: „Neztrácíme svou krásu přes noc, když se staneme matkami. Pokud i trošku ano, je to kvůli něčemu mnohonásobně cennějšímu – životu, který nosíme.

Nemusíme si vybrat mezi tím, jestli budeme matkami nebo zda budeme sexy, divoké, zábavné, karieristky… To vše pořád můžeme být, i když teď se celý náš šatník skládá z legín…,“ vyzývá ostatní ženy.

Tělo ví, co dělá
„Myslete na to, že vaše tělo ví přesně to, co dělá. Dělá to proto, aby, abyste vyživili a rozvíjeli tu pozoruhodnou malou osobku, o které jste už tak dlouho snili. …když váš partner řekne, že vypadáte krásně, měli byste mu věřit. Během těhotenství se obklopte pozitivními, podporujícími lidmi a energií…,“ pokračuje Stefania Sainato.

Zkušenost, která zastíní jakoukoli oběť
Je naprosto normální, že máte pochybnosti, jestli se vůbec někdy dostanete ještě do formy. Je také naprosto normální, že vaše tělo ponese některé znaky toho, že jste maminka na celý život.

Avšak výsledek tohoto nesnadného procesu rozhodně stojí za to. Věřte nebo ne, může se vám v budoucnu stát, že při pohledu na vaše bříško vám budou chybět ty vzácné pohyby, kterými vám dávalo vědět vaše děťátko, že je v pořádku.

A také i ta někdy bolestivá kopnutí. V každém případě, mateřství je velmi silná a úžasná zkušenost, která zastíní i naše oběti a nepříjemnosti, kterými jsme museli během těhotenství projít.

- Komerční sdělení -PR články

Nejnovější články