- Komerční sdělení -zprávy
HomeMódaKolagen není jen o kráse, pomůže i tam, kde byste to nečekali

Kolagen není jen o kráse, pomůže i tam, kde byste to nečekali

Pokud se vám zdá, že příliš často slyšíte o kolagenových doplňcích, nedivíme se. Zázračných kolagenových lektvarů je na trhu tolik, že se to může jevit jen jako marketingový tah. Kolagen však znamená mnohem víc, samozřejmě klíčem je najít ten kvalitní.
Pokud se vám zdá, že příliš často slyšíte o kolagenových doplňcích, nedivíme se. Zázračných kolagenových lektvarů je na trhu tolik, že se to může jevit jen jako marketingový tah. Kolagen však znamená mnohem víc, samozřejmě klíčem je najít ten kvalitní.

Mnozí ani netuší, jak široký význam má kolagen v lidském těle. Ano, máme ho v kůži, dokáže tedy podpořit její elasticitu, vyhladit ji, omezit tvorbu vrásek. Podporuje také kvalitu vlasů i nehtů. Tvoří velkou část sušiny v chrupavkách, je součástí kostí, šlach, vaziv, proto jej užívají sportovci k posílení pohybové soustavy. Ale kolagen potřebujeme všichni, protože se nachází v mnoha tkáních těla. „Kritickou roli hraje kolagen v pružnosti cév a všech trubic v těle – dýchací trubice, hltan, střevní stěna,“ argumentuje doktorka biochemie RNDr. Dagmar Petrová. „Odolnost a výkonnost srdečního svalu závisí na kolagenu stejně jako výkonnost plic, žaludku, většiny orgánů s vnitřní sekrecí. Uložení zubů v dásních silně závisí na kolagenu, protože dásně obsahují kolagen jako mezibuněčné pojivo.”

Jeho význam je tedy z hlediska vývoje člověka obrovský. Tělo si jej však samo tvoří v dostatečném množství jen do určitého věku a proto je tak důležité pravidelně si jej doplňovat.

Háčkem je najít z tolika výrobků na trhu skutečnou kvalitu. Aby totiž doplněk stravy fungoval tak, jak má, potřebuje správný způsob výroby. Kolagen získáváme z vedlejších živočišných produktů a štěpíme ho na fragmenty, aby jej lidský organismus dokázal zpracovat. Způsob štěpení by měl být natolik šetrný, aby výsledné fragmenty byly bioaktivní. Také je důležité zvolit vhodný zdroj kolagenu. Výjimečnou čistotou se podle odborníků vyznačuje kolagen z mořských ryb.

Česká značka Inca Collagen hledala způsob, jak získat právě takové bioaktivní peptidy. Zvolila si jako zdroj mořské ryby a šetrnou metodu štěpení za studena pomocí specifických enzymů. Ty při třepení zachovávají důležitou strukturu peptidů, trojzávitnici. Výsledné peptidy jsou tak bioaktivní a lidské tělo je dokáže využít. Navíc je Inca Collagen 100% čistý kolagenový hydrolyzát, to znamená, že neobsahuje příchutě, aroma ani konzervanty. Jsou to čisté kolagenové peptidy z ryb ve formě prášku, který se rozmíchá ve sklenici vody těsně před užíváním.

Díky tomu tento kolagen v prášku reálně účinkuje a nemusíte se bát, že jste vyhodili peníze ven oknem. Pomáhá každému:

● kromě sportovců ho ocení i těžce manuálně pracující lidé – pomáhá posílit klouby, kosti a další pevné i měkké tkáně v těle,

● je výborný k regeneraci po zraněních pohybové soustavy,

● milují ho i maminky po porodu, protože pomáhá při hojení ran, zlepšuje stav pokožky, pomáhá zmírnit vypadávání vlasů, podporuje zdraví dásní a zubů,

● napomáhá regeneraci kůže po popáleninách a také po spálení se na slunci během letního období, dokonce pomáhá pokožce ke zdravému opálení,

● je prospěšný i pro lidi se sedavým zaměstnáním, protože posiluje páteř, svalstvo a klouby.

„Tanec je moje vášeň. Od baletu přes contemporary po latino, je to láska. A abych se jí mohla věnovat co nejdéle, potřebuji zdravé a pevné klouby. Proto je Inca Collagen moje volba,” hodnotí tanečnice Ivana.

Pozitivních recenzí na tento kolagenový hydrolyzát však naleznete mnohem více. Za 6 let na trhu si tato česká značka získala srdce již více než 200 tisíc spokojených zákazníků. Pokud i vás láká vyzkoušet prémiový Inca Collagen, doporučujeme koupi některého z výhodných balíčků, které se cenově nejvíce vyplatí.

- Komerční sdělení -PR články

Nejnovější články